^METAL 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP20 WITH TERMINAL -NM150CV125

^METAL 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP20 WITH TERMINAL -NM150CV125
29,39€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NM150CV125
- EAN: 5208055058341
Περιγραφή
^METAL 5YRS CV LED DRIVER 150W 230V AC-12V DC 12.5A IP20 WITH TERMINAL -NM150CV125
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τάση Εξόδου | 12V DC |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 150 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
















